Elektroniczne podnoszenie ciśnienia oleju 3.0TDI

Elektroniczne podnoszenie ciśnienia oleju 3.0TDI

Elektroniczne podnoszenie ciśnienia oleju w silnikach 3.0 TDI

Silniki 3.0 TDI są jednymi z najbardziej popularnych i niezawodnych jednostek napędowych wykorzystywanych w samochodach marki AUDI, VOLKSWAGEN, PORSCHE. Oferują one doskonałe osiągi i wydajność, jednak istnieje możliwość jeszcze bardziej zoptymalizować ich działanie. W tym artykule przyjrzymy się technologii, która umożliwia elektroniczne podnoszenie ciśnienia oleju w silnikach 3.0 TDI co przekłada się na zwiększenie żywotności silnika i zapobiega kosztownych awarii i zatarcia jednostki.

Dlaczego warto podnieść ciśnienie oleju?

Podnoszenie ciśnienia oleju w silniku 3.0 TDI ma wiele korzyści. Przede wszystkim, zwiększenie ciśnienia oleju pozwala na lepsze smarowanie i chłodzenie elementów silnika, co przekłada się na jego dłuższą żywotność. Ponadto, wyższe ciśnienie oleju poprawia szczelność pierścieni tłokowych i zwiększa wydajność całego układu napędowego.

W Boost Factory, mieszkańcy Łańcuta, Szczytna, Mińska Mazowieckiego, Lubania, Słupska i Łęcznej mogą teraz skorzystać z nowoczesnych technologii do elektronicznego podnoszenia ciśnienia oleju w silnikach 3.0 TDI. Nasze usługi nie tylko zwiększają wydajność, ale również niezawodność i trwałość silników, co jest szczególnie ważne przy chiptuningu i podnoszeniu mocy.

Bezpieczeństwo i niezawodność

W Boost Factory dysponujemy narzędziami, które umożliwiają elektroniczne podnoszenie ciśnienia oleju w silnikach 3.0 TDI. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i specjalistycznemu oprogramowaniu, jesteśmy w stanie precyzyjnie regulować parametry pracy silnika, w tym ciśnienia oleju. Proces ten jest całkowicie nieinwazyjny i nie wymaga żadnych mechanicznych modyfikacji silnika.

Korzyści wynikające z podnoszenia ciśnienia oleju

Podnoszenie ciśnienia oleju w silnikach 3.0 TDI z pomocą Boost Factory przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, zwiększone ciśnienie oleju poprawia wydajność układu smarowania, co wpływa na dłuższą żywotność silnika i turbo sprężarek oraz redukuję ryzyko awarii.

Wada występuję w wiekszości w silnikach 3.0 TDI różnych modeli samochodów grupy VAG po 2014 roku..

 

Ile powinno zatem wynosić ciśnienie oleju w silniku 3.0TDI? Na ile podnosić?

 

wykres przedstawia ciśnienie oleju silnikowego [hPa] ciśnienie absolutne, przy temperaturze oleju 0C oraz temperaturze oleju 100C

W naszej ofercie znajduje się chiptuning i podnoszenie mocy dla modeli Audi, Volkswagen i Porsche z silnikiem 3.0 TDI, dostępne dla klientów z Łańcuta, Szczytna, Mińska Mazowieckiego, Lubania, Słupska i Łęcznej. Boost Factory to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej jakości usług, które pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojego pojazdu.

Przykłady

Kody silników:

3.0 TDI 204 KM – DDXB, DDXC,DDXA
3.0 TDI 211 KM – CZVC
3.0 TDI 218 KM – CZVB,CZVA, CRTF

3.0 TDI 224 KM – DDXB,DDXC
3.0 TDI 258 KM – DDXE
3.0 TDI 268 KM – CRTD

3.0TDI 286KM – DDVB

ciśnienie oleju po zabiegu

 

 

Elektroniczne podnoszenie ciśnienia oleju w silnikach 3.0 TDI jest kluczowym elementem w optymalizacji ich pracy, szczególnie przy chiptuningu i podnoszeniu mocy. W Boost Factory zapewniamy, że każda modyfikacja jest wykonana z najwyższą precyzją, zwiększając nie tylko wydajność, ale także niezawodność i długowieczność silnika. Dzięki naszym usługom, klienci z Łańcuta, Szczytna, Mińska Mazowieckiego, Lubania, Słupska i Łęcznej mogą cieszyć się lepszą jazdą i większym spokojem ducha.