Usunięcie wadliwego systemu Adblue w Oplu Insignia 2.0 CDTI Biturbo 195KM Ecotec

Usunięcie wadliwego systemu Adblue w Oplu Insignia 2.0 CDTI Biturbo 195KM Ecotec

Co to jest Adblue?

Adblue to specjalna substancja stosowana w nowoczesnych pojazdach z silnikiem diesla do redukcji emisji tlenków azotu (NOx). Jest to rodzaj płynu do układu SCR (Selective Catalytic Reduction), który pomaga zmniejszyć szkodliwe emisje spalin poprzez przekształcanie tlenków azotu na nieszkodliwy azot i parę wodną. Adblue jest inaczej nazywane płynem do układu redukcji emisji, a jej stosowanie jest obecnie powszechne w pojazdach wyposażonych w silniki diesla.

Sukces! Usunięcie wadliwego systemu Adblue w Oplu Insignia 2.0 CDTI Biturbo 195KM Ecotec

W Boost Factory, zlokalizowanym w Łańcucie, Szczytnie, Mińsku Mazowieckim, Lubaniu, Słupsku i Łęcznej, oferujemy specjalistyczne usługi usunięcia wadliwego systemu Adblue w Oplu Insignia 2.0 CDTI Biturbo. Usługa ta jest skutecznym sposobem na wyeliminowanie problemów związanych z Adblue, co przekłada się na poprawę wydajności silnika.

——————————————————
W ostatnim czasie mieliśmy niezwykle trudne zadanie, które udało nam się z sukcesem zrealizować. Klient zgłosił problem z wadliwym systemem Adblue w swoim Oplu Insignia 2.0 CDTI Biturbo. Jednak okazało się, że to nie była jedyna trudność, z jaką musieliśmy się zmierzyć. Oprócz usunięcia Adblue, musieliśmy również naprawić uszkodzony program silnika, czego na początku nie byliśmy świadomi. Dzięki naszemu doświadczeniu w sterowniku Delco E98 udało nam się sprostać wyzwaniu i rozwiązać wszystkie problemy.
——————————————————
Zadanie, które postawił przed nami klient, było niezwykle wymagające. Gdy przystąpiliśmy do pracy, szybko zorientowaliśmy się, że problem jest znacznie bardziej skomplikowany.🤔
——————————————————
Po dokładnej analizie pojazdu odkryliśmy, że próba wcześniejszego usunięcia Adblue przez nieprofesjonalistę spowodowała blokadę procesu regeneracji DPF. 😱
——————————————————
Dla właścicieli Opla Insignia 2.0 CDTI Biturbo, Boost Factory oferuje skuteczne rozwiązania problemów związanych z Adblue, DPF i EGR. Nasze usługi dostępne w Łańcucie, Szczytnie, Mińsku Mazowieckim, Lubaniu, Słupsku i Łęcznej, pozwalają na podniesienie wydajności silnika i uniknięcie kosztownych napraw.
——————————————————
Dzięki naszemu doświadczeniu w obsłudze sterownika Delco E98 byliśmy w stanie zmierzyć się z tymi trudnościami. Wymieniliśmy uszkodzony czujnik zamknięcia maski, co umożliwiło regenerację DPF. Jednak to nie był koniec wyzwania. Musieliśmy przywrócić część kodu w programie silnika, która była odpowiedzialna za proces regeneracji DPF.
——————————————————
Po wielu godzinach ciężkiej pracy udało nam się osiągnąć nasz cel. Usunęliśmy wadliwy system Adblue, a także naprawiliśmy proces regeneracji DPF. Opel Insignia 2.0 CDTI Biturbo wróciła do pełnej sprawności!
——————————————————
Wypełnij formularz, odpowiemy niezwłocznie,
——————————————————
Pomożemy w:
👉 ADBLUE OFF,
👉 DPF OFF ,
👉 EGR OFF,
——————————————————
76-200 Słupsk
——————————————————

Błędy jakie zgłaszało auto:
P208E – obwód systemu NOx
P22B7 – Wysokie napięcie w obwodzie regulacji prądu pompującego HO2S
U029D – utrata komunikacji z czujnikiem 1 tlenków azotu
U029E – utrata komunikacji z czujnikiem 2 tlenków azotu
P220A – Obwód napięcia zasilania czujnika 1 tlenków azotu Nox
P220B – Obwód napięcia zasilania czujnika 2 tlenków azotu Nox
P119A – Obwód sygnału czujnika 1 tlenków azotu
P2A01 – Działanie HO2S czujnik 2
P1050 – Nieważny zakres czujnika poziomu roztworu reduktora
P11DB – Charakterystyka natężenia czujnika 1 tlenków azotu
P2211 – Wysokie napięcie w obwodzie zwrotnego grzałki czujnika noX1
P22B7 -Wysokie napięcie w obwodzie regulacji prądu pompującego HO2S

 

Rezultaty i Korzyści Usługi Usunięcia Adblue

 

Usunięcie systemu Adblue w Oplu Insignia 2.0 CDTI Biturbo oferowane przez Boost Factory nie tylko eliminuje problemy związane z tym systemem, ale również przyczynia się do poprawy wydajności silnika. Klientom z Łańcuta, Szczytna, Mińska Mazowieckiego, Lubania, Słupska i Łęcznej zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę, gwarantując satysfakcję i oszczędność