VW Golf VI 1.6TDI 105KM >> 144KM 312Nm

VW Golf VI 1.6TDI 105KM >> 144KM 312Nm

VW GOLF VI 1.6TDI CAYC 105KM >> 144KM 312Nm

Witajcie! Zespół Boost Factory ma przyjemność przedstawić Wam naszą najnowszą realizację z dziedziny chiptuningu. Tym razem mieliśmy do czynienia z VW Golf VI 1.6TDI CAYC o mocy 105KM, który dzięki naszej usłudze Stage 1 ECU SIMOS PCR2.1 z EGR OFF zyskał na mocy i momentu.

➡️Stage 1 ECU SIMOS PCR2.1
🔥EGR OFF
Seria Zmierzona: 111KM📈 276Nm📈
Boost Factory: 144KM🆙 312Nm🆙
✅Efekt to +33KM i 36Nm !!
Podczas realizacji zlecenia, zdiagnozowaliśmy usterkę chodniczki EGR, która powodowała problemy z pobieraniem płynu chłodniczego. W celu uniknięcia niepotrzebnych kosztów dla klienta, dodaliśmy do naszej bezpiecznej mapki również EGR OFF wraz z ominięciem chodniczki EGR. Dzięki temu, samochód nie będzie błędnie diagnozowany jako upg, co może prowadzić do kosztów naprawy.

Po przeprowadzeniu tuningowania, VW Golf VI zyskał na mocy i momentu. Seria Zmierzona to teraz 111KM i 276Nm, w porównaniu do Boost Factory, gdzie zanotowaliśmy przyrost do 144KM i 312Nm. Efekt to aż +33KM i 36Nm!

Dlaczego warto zdecydować się na tuningowanie z nami?

  • Jesteśmy doświadczoną ekipą, która wykonuje zlecenia z pasją i zaangażowaniem.
  • Stawiamy na bezpieczeństwo klienta, dlatego korzystamy z najnowszych technologii i stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania.
  • Dbamy o detale, w tym także o usterki, które nie są bezpośrednio związane z tuningowaniem, ale wpływają na bezpieczeństwo i trwałość samochodu.
  • Oferujemy konkurencyjne ceny, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług.

Podsumowując, jeśli chcesz zwiększyć moc i moment swojego samochodu, jednocześnie dbając o jego bezpieczeństwo, warto skorzystać z usług Boost Factory. Zaufaj doświadczonemu zespołowi i ciesz się jeszcze lepszą jazdą!

#BoostFactory #chiptuning #tuningowanie #VWGolf #moc #moment #bezpieczeństwo #doświadczenie #pasja #technologia #detale #konkurencyjneceny #jakość #samochód #motoryzacja #ECU #SIMOSPCR2.1 #EGRoff #usterek #diagnostyka #bezpieczeństwosamochodu