Dolot M57N M57N2 do BMW E46 E90 E60

Dolot M57N M57N2 do BMW E46 E90 E60
W Łańcucie, Szczytnie i Mińsku Mazowieckim, posiadacze BMW E46, E90, E60 z silnikami M57N/M57N2 mogą znacznie poprawić osiągi swoich pojazdów dzięki optymalizacji dolotu oferowanej przez Boost Factory. Nasze rozwiązania zapewniają lepsze doładowanie i wyższą moc.
Było trochę pytań, przedstawiamy odpowiedzi.
Jeżeli seryjny dolot w 530d/525d, 330d/325d zatrzymał przyrost mocy przy 350 KM, może to być spowodowane ograniczeniem przepływu przez oryginalną rurę dolotową pomiędzy przepływomierzem a turbosprężarką (TIP, Turbine inlet pipe).
Oryginalna rura ma w najwęższym miejscu wewnątrz około 50mm, co przekłada się na około 2,05bara przy 3800rpm.
Żeby uzyskać większe doładowanie, jak również poprawić sprawność turbosprężarki, należy zwiększyć rurę dolotową pomiędzy przepływomierzem a turbosprężarką. 
Po zwiększeniu tego elementu można uzyskać około 380-390KM.
Dla entuzjastów BMW w Lubaniu, Słupsku i Łęcznej, Boost Factory proponuje specjalistyczne modyfikacje dolotu, które są kluczowe dla osiągnięcia maksymalnej wydajności silnika. Połącz to z naszymi usługami chiptuningu i podnoszenia mocy, aby w pełni wykorzystać potencjał Twojego BMW.
Przedstawiamy rozwiązanie.
Wymagane:
  • podcięcie pokrywy / mocowania przeplywki,
  • usuniecie maf, podstawowe narzędzia,
  • kilka śrubek i opasek do montażu,
  • wykorzystanie rozwiązania naszego projektu.
+ seryjna pokrywa m57n oraz odma zostają,
  • średnica dolotu 76mm / długość stożka 200 mm (można zastosować dłuższy), pierwsza zwężka to wlot turbo.

 

Ulepszenie dolotu w BMW serii E46, E90, E60 z silnikami M57N/M57N2 to skuteczny sposób na zwiększenie przepływu powietrza i poprawę wydajności turbosprężarki, co przekłada się na lepsze osiągi. W Boost Factory wykorzystujemy zaawansowane techniki i materiały, aby zagwarantować, że Twoje BMW osiągnie pełnię swoich możliwości, oferując równocześnie usługi chiptuningu i podnoszenia mocy, które są dostosowane do lokalnych warunków i potrzeb naszych klientów z Łańcuta, Szczytna, Mińska Mazowieckiego, Lubania, Słupska i Łęcznej.