O nas

Boost Factory – o Nas

Kim jesteśmy?
Boost Factory zajmuje się modyfikacją oprogramowania sterowników silnikowych samochodów osobowych. Doświadczenie zdobyte w motorsporcie i tysiące zmodyfikowanych aut daje naszym klientom gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług i wyróżnia naszą firmę na rynku.

Doświadczenie i zaufanie
Doświadczenie zdobyte w motosporcie i tysiące zmodyfikowanych aut daje naszym klientom gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług i wyróżnia naszą firmę na rynku.

Indywidualne podejście
Wszystkie modyfikacje przygotowywane są indywidualnie dla każdego pojazdu przez założyciela i właściciela Boost Factory, zajmującego się strojeniem aut od 2013r., który wcześniej zdobywał doświadczenie pracując w Dziale Badań i Rozwoju w międzynarodowej firmie branży automotive – zajmując się testami silników przedprodukcyjnych (do samochodów osobowych) oraz prowadzeniem symulacji silników spalinowych.

Najwyższa Jakość / gwarancja
Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług wykorzystując do modyfikacji części markowych producentów. Modyfikacje przed wprowadzeniem do oferty testowane są przez nas na naszych autach. Klient otrzymuje gotowe i sprawdzone rozwiązanie. Na wszystkie przeprowadzone modyfikacje udzielamy gwarancji.

Na naszej stronie oraz fanpage’u FB zamieszczamy najbardziej ciekawe projekty. Znajdą tu Państwo również informacje o nowych usługach i promocjach.

 

PROJEKTY
http://www.boostfactory.pl/projekty/
FANPAGE FACEBOOK
https://www.facebook.com/BoostFactoryPL/

 

Zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość/SMS/tel.

EnglishPolish