Hamownia Drogowa DYNOMET 4×4 FWD RWD

Hamownia Drogowa DYNOMET 4×4 FWD RWD

Zweryfikuj moc swojego samochodu!

Wiesz ile Twoje auto ma mocy Masz auto po tuningu
Czy Twój program jest dobrze zrobiony A może masz LPG i nie ciągnie jak na benzynie, a Twój gazownik mówi że tak ma być    PB LPG

Oferujemy także rozszerzoną diagnostykę – sprawdzimy parametry pracy silnika i skład mieszanki spalin pod obciążeniem.

Wykonujmy profesjonalny pomiar mocy auta (4×4, FWD, RWD) przy wykorzystaniu hamowni drogowej. Przy autach zmodyfikowany istnieje również możliwość pomiarów AFR (air fuel ratio).

Pomiar mocy auta wykonywany jest za pomocą hamowni drogowej marki DYNOMET w naturalnych warunkach drogowych, a wiec takich samych warunkach jak auto porusza się na co dzień.

Dynomet ma tą przewagę nad hamownią stacjonarną, że pomiar wykonywany jest bez dodatkowych nadmuchów powietrza na intercooler, a auto chłodzone jest pędem powietrza, które odzwierciedla rzeczywistość. Hamownia stacjonarna symulowane idealne warunki drogowe, a takie nie istnieją.

Wyniki pomiaru są bardzo dokładne i zgodne z rzeczywistością, a różnica pomiaru w porównaniu z hamownią stacjonarną jest niezauważalna w codziennym użytkowaniu auta.

Hamownia marki DYNOMET nie ma ograniczeń pomiarów mocy i jest wstanie mierzyć auta z każdym rodzajem napędu i skrzyni biegów (w tym skrzynie automatyczne).

Jesteśmy w stanie porównać moc auta przed i po modyfikacji jednostki sterującej silnikiem, oraz zweryfikować i porównać moc auta zasilanych LPG. ( PB LPG )

W miesiącu czerwcu 2018 – specjalna oferta dla posiadaczy aut grupy VAG (Audi, VW, Skoda, Seat)

Więcej informacji https://www.facebook.com/BoostFactoryPL/